Młotek warsztatowy 0,5kg din1041 Kennedy KEN5257420K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek warsztatowy 0,5kg din1041 Kennedy KEN5257420K
Kennedy KEN-525-7420K
Młotek warsztatowy 0.5KG DIN 1041
KEN-525-7420K
Opis produktu
Przeznaczone do użytku na metalach. Wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami DIN 1041.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113176 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 25x25mm |
| Head Length | 120mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 0.5 kg |
| Długość całk./opak. | 320mm |
| Shaft Length | 290mm |
| Shaft Material | Wood |
| Nr produktu | LHW230500B1AN4 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5257420K
MLOTEK WARSZTATOWY 0.5KG DIN 1041 Kennedy
KEN-525-7420K
SM.CK016,37,2ZLNE
Narzędzia Cromwell