Młotek warsztatowy 1,5kg din1041 Kennedy KEN5257470K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek warsztatowy 1,5kg din 1041 Kennedy KEN5257470K
Kennedy KEN-525-7470K
Młotek warsztatowy 1.5KG DIN 1041
KEN-525-7470K
Opis produktu
Przeznaczone do użytku na metalach. Wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami DIN 1041.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113206 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 42x42mm |
| Head Length | 143mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1.5 kg |
| Długość całk./opak. | 380mm |
| Shaft Length | 340mm |
| Shaft Material | Wood |
| Nr produktu | KEN-525-7470K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5257470K
MLOTEK WARSZTATOWY 1.5KG DIN 1041 Kennedy
KEN-525-7470K
SM.CK016,64,1ZLNE
Narzędzia Cromwell