Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-010 rozmiar 1 Thor Hammer THO5270101B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-010 rozm. 1 Thor Hammer THO5270101B
Bezpieczniejsza alternatywa dla powierzchni obrobionych maszynowo w porównaniu do zwykłych młotków stalowych. Odporne na uderzenia końcówki kształtują się do materiałów uderzanych, minimalizując w ten sposób uszkodzenia spowodowane odbijaniem, oraz redukując poziom hałasu w miejscu pracy. Końcówki uderzające mogą w prosty sposób być wymienione, kiedy się zużyją. Dostępne jako standardowe, z pięcioma wymiennymi typami końcówek.
Młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z dwiema końcówkami uderzającymi z niewyprawionej skóry oraz solidnym drewnianym trzonkiem Końcówka z niewyprawionej skóry wykonana jest z prawdziwej skóry bawołu domowego, mocno potrójnie ściśniętej hydraulicznie pod dużymi ciśnieniami dla zapewnienia jednorodnej jakości i maksymalnej trwałości.
Thor Hammer THO-527-0101B
THO5270101B
01-010 SIZE 1 RAWHIDE HAMMER Thor Hammer THO5270101B
Thor Hammer THO-527-0101B
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Thor |
| EAN13 Barcode | 5036140211766 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Face Diameter | 32 mm |
| Długość | 280 mm |
| Model, kod produktu | 01-010 |
| Size Reference | 1 |
| Supplier Part No. | 01-010 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Waga elementu | 600 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 32 mm 1-1/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 21 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 270 mm 10-1/2" cal |
| Model, kod produktu | 01-010 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Rawhide |
| Face Hardness | Soft |
SM.CK016,94,6ZLNE