Młotek z kulistym noskiem 900g 2LB Senator SEN5252200K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z kulistym noskiem 900g 2LB Senator SEN5252200K
Senator SEN-525-2200K
SEN5252200K
MLOTEK Z KULISTYM NOSKIEM 2LB Senator
SEN-525-2200K
SM.CK016,51,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Trzonek z drewna hikorowego
Wykonany z kutej stali o przemysłowej jakości, bijak utwardzony i poddany działaniu wysokich temperatur, z kutym i wyszlifowanym czołem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Compatible Head Weight | 2 lb |
| EAN13 Barcode | 5036140160491 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Shaft Material | Stal |
| Supplier Part No. | SEN-525-2200K |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Face Diameter | mm |
| Waga obucha, głowicy | 2 lb pound oz. ounce |
| Długość całkowita | 400mm |
| Special Features | Polished Face |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Shaft Material | Drewno |
| Shaft Length | mm |