Młotek z nakładkami z tworzywa 25mm 470g 18-908 rozmiar A Thor Hammer THO5270400A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
18-908 SIZE A SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer THO5270400A
Thor Hammer THO-527-0400A
THO5270400A
18-908 SIZE A SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0400A
SM.CK016,54,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z polietylenu o dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936890803 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 18-908 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 25mm 1" cal |
| Waga obucha, głowicy | 270g |
| Długość całkowita | 230mm 9" cal |
| Numer produktu | 18-908 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Polyethylene |
| Face Hardness | Soft |