Młotek z nakładkami z tworzywa 50mm 2kg 18-916 rozmiar 4 Thor Hammer THO5270404E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
18-916 SIZE 4 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer THO5270404E
Thor Hammer THO-527-0404E
THO5270404E
18-916 SIZE 4 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0404E
SM.CK016,146,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z polietylenu o dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936891602 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 18-916 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 50mm 2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 1900g |
| Długość całkowita | 355mm 14" cal |
| Numer produktu | 18-916 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Polyethylene |
| Face Hardness | Soft |