Młotek z nakładkami z tworzywa 70mm 3kg 18-922 rozmiar 5 Thor Hammer THO5270405F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
18-922 SIZE 5 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer THO5270405F
Thor Hammer THO-527-0405F
THO5270405F
18-922 SIZE 5 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0405F
SM.CK016,214,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z polietylenu o dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936992200 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 18-922 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 70mm 2-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 3100g |
| Długość całkowita | 405mm 16" cal |
| Numer produktu | 18-922 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Polyethylene |
| Face Hardness | Soft |