Młotek z noskiem kulistym 1/4LB hikorowy trzonek drewniany Kennedy KEN5252020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 1/4LB z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5252020K
Kennedy KEN-525-2020K
Młotek z noskiem kulistym, Trzonek hikorowy 1/4LB
KEN-525-2020K
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Trzonek z drewna hikorowego
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112698 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 13mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 65mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1/4 lb |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Shaft Length | 250mm |
| Shaft Material | Hickory |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5252020K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK HIKOROWY 1/4LB Kennedy
KEN-525-2020K
SM.CK016,28,5ZLNE
Narzędzia Cromwell