Młotek z noskiem kulistym 225g 1/2LB hikorowy trzonek drewniany 300mm Kennedy KEN5252050K KEN-525-2050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 225g 1/2LB hikorowy trzonek drewniany 300mm Kennedy KEN5252050K KEN-525-2050K MTM
Trzonek z drewna hikorowego.
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112704 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Średnica główki | 25mm |
| Długość główki | 75mm |
| Materiał główki | Kuta stal |
| Waga obucha, głowicy | 1/2 lb, 225g |
| Długość całk./opak. | 300mm |
| Długość rękojeści | 30mm |
| Materiał rękojeści | Hikora, drewno hikorowe |
| Typ | Kuliste zakończenie |
| Kod UNSPSC | 27111602 |