Młotek z noskiem kulistym 3LB z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5251300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 3LB z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5251300K
Kennedy KEN-525-1300K
Młotek z noskiem kulistym, Trzonek DREWNIANY 3LB
KEN-525-1300K
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Trzonek z twardego drewna
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112681 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 38mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 150mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 3 lb |
| Długość całk./opak. | 420mm |
| Shaft Length | 360mm |
| Shaft Material | Wood |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5251300K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK DREWNIANY 3LB Kennedy
KEN-525-1300K
SM.CK016,76,6ZLNE
Narzędzia Cromwell