Młotek z noskiem kulistym 700g 1.1/2LB z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5252150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 700g 1.1/2LB z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5252150K
Kennedy KEN-525-2150K
Młotek z noskiem kulistym, Trzonek hikorowy 1.1/2LB
KEN-525-2150K
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Trzonek z drewna hikorowego
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112735 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 32mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 140mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1 1/2 lb |
| Długość całk./opak. | 400mm |
| Shaft Length | 355mm |
| Shaft Material | Hickory |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5252150K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK HIKOROWY 1.1/2LB Kennedy
KEN-525-2150K
SM.CK016,55,2ZLNE
Narzędzia Cromwell