Mobilna tablica magnetyczna 1200x900mm Offis OFI8360360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mobilna tablica magnetyczna 1200x900mm Offis OFI8360360K
Offis OFI-836-0360K
OFI8360360K
MOBILE MAGNETIC DRYWIPE BOARD ALU. STAND 1200x900 Offis
OFI-836-0360K
SM.CK016,513,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Białe, stylowe, nowoczesne, przesuwane tablice, w aluminiowej ramie, idealne do pokoi konferenycjnych i recepcyjnych. Namagnesowana płyta. Tablica zawieszona na poziomym sworzniu, a 4 nogi z kółkami zapewniają jej mobilność.
Dostępne w dwóch rozmiarach: 1200 x 900mm oraz 500 x 1200mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Board Height | 900 mm |
| Board Width | 1200 mm |
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140060173 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 900 |
| Waga całkowita | 6.5 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360360K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 1200mm |
| Numer produktu | DWH-2 |
| Typ | Free Standing Boards Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 900mm |