Multiplikator momentu obrotowego 5:1 TN27 2700Nm Kennedy KEN5573630K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
4 918,50 zł
Cena regularna:
3 998,78 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Multiplikator momentu obrotowego 5:1 TN27 2700Nm Kennedy KEN5573630K
Kennedy KEN-557-3630K
KEN5573630K
5:1 TORQUE MULTIPLIER MAXTORQUE 2700 Nm Kennedy KEN5573630K
Kennedy KEN-557-3630K
SM.CK016,2685ZLNE
Idealne narzędzie do luzowania zapieczonych lub skorodowanych nakrętek w miejscach gdzie nie jest możliwe użycie narzędzi elektrzycznych lub pneumatycznych.
TN14: Wejście: 1/2" kw. Wejście: 3/4" kw.
TN27: Wejście: 3/4" kw. Wejście: 1" kw.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140255692 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 128 |
| Długość całkowita | 259 |
| Waga całkowita | 7.44 |
| Szerokość całk. | 338 |
| Supplier Part No. | 5573630K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Numer produktu | TN27 |
| To Suit | |
| Torque Range | - 2700 Nm Newton metre - 1990 lbf/ft pound force per foot |
| Accuracy | % percentage |
| Square Drive Input | 3/4" cal |
| Square Drive Output | 1" cal |
| Includes | Carry Case Reaction Bar Straight Reaction Bar |
| Drive Size | 3/4" cal |
| Multiplication Ratio | 5:1 |