Myjka do części mechanicznych podłogowa 50 litrów Kennedy KEN5038640K KEN-503-8640K SPC-19 PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 562,20 zł
Cena regularna:
1 270,08 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Myjka do części podłogowa 50 litrów Kennedy KEN5038640K KEN-503-8640K
Kennedy KEN-503-8640K
Myjka do części, podłogowa 50LTR
KEN-503-8640K
Opis produktu
Stosowana w warsztatach samochodowych, warsztatach mechanicznych i w zakładach produkcyjnych do odtłuszczania elementów do kontroli oraz przed montażem. Znajdujący się w obiegu płyn czyszczący jest filtrowany, przed wejściem do pompy i skierowaniem go na mytą część. Elastyczny chromowany metalowy wąż roboczy. Odporny na zużycie nie spawany jednoczęściowy zbiornik. W pełni zamknięta pompa elektryczna z nylonu. Samozatrzaskująca się dopasowana pokrywa zamyka się w przypadku ognia. Potrójnie wypalana powłoka emaliowana. Mogą być stosowane wszystkie powszechnie używane środki odtłuszczające. Półka do przetrzymywania części poza rozpuszczalnikiem podczas kontroli i suszenia. Moczenie zanurzeniowe po wyjęciu półki na części. Myjka wyposażona jest w 1,6 metrowy kabel zasilający z wtyczką zalewaną z trzema bolcami.PWF050 - ustawiana na podłodze
Minimalna ilość czynnika - 40 l. Maksymalna ilość czynnika - 50 l. Celem łatwej obsługi zainstalowany jest korek spustowy. Wyjmowany kosz na części. Wbudowany wymienialny filtr. Dołączony jest filtr zapasowy.
Wymiary całkowite: (DxSxW): 800x550x890mm.
Wymiary zbiornika: (DxSxW): 725x490x270mm.
Wysokość obszaru roboczego: 750mm.
Moc znamionowa: 25W.
Napięcie: 240V.
Prąd znamionowy: 0.3A.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140018433 |
| eCl@ss Code | 36230700 |
| Model Number | PWF050 |
| Głębokość całk. | 330 |
| Długość całkowita | 790 |
| Waga całkowita | 27.5 |
| Szerokość całk. | 565 |
| Supplier Part No. | 5038640K |
| UNSPSC Code | 47121809 |
| Waga elementu | 31.0 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 50 L litre |
| Depth | 550 mm |
| Wysokość | 890 mm cm centimetre |
| Długość | 800 mm cm centimetre |
| Model Number | PWF050 |
| Model, kod produktu | PWF050 |
| Type | Floor Standing Parts Washer |
| Voltage | 240 V voltage |
| Waga | 31kg |
| Szerokość | 800 mm cm centimetre |
| Overall Dimensions | 800mm x 550mm x 890mm |
| Use | Garage Industrial Workshop |
| Rated Input | 0.3 A ampere |
| Tank Width | 725 mm cm centimetre |
| Tank Height | 270 mm cm centimetre |
| Tank Depth | 490 mm cm centimetre |
KEN5038640K
MYJKA DO CZESCI, PODLOGOWA 50LTR Kennedy
KEN-503-8640K
SM.CK016,873,5ZLNE
Narzędzia Cromwell