Nadstawka narzędziowa 2-szufladowa czerwona Kennedy KEN5945400K KEN-594-5400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$283.16
Cena regularna:
$230.21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nadstawka narzędziowa 2-szufladowa czerwona Kennedy KEN5945400K KEN-594-5400K
Kennedy KEN-594-5400K
NADSTAWKA Narzędziowa, 2-szufladowa, czerwona
KEN-594-5400K
Opis produktu
2-szufladowaWykonana z grubej tłoczonej blachy stalowej. Wysokiej jakości emaliowana farba. Stalowe panele z przodu szuflad dla lepszej sztywności. Szyny z łożyskami kulkowymi. Dostarczane z matą i wykładziną.
Wymiary szuflad (SxGxW): 2 szuflady 590.5x410x102mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kolor | Czerwony |
| Kod EAN13 | 5036140005082 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 459mm |
| Wysokość całk./opak. | 280mm |
| Szerokość całk./opak. | 688mm |
| Nr produktu | KEN-594-5400K |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 44.0 kg |
KEN5945400K
NADSTAWKA NARZEDZIOWA, 2-SZUFLADOWA, CZERWONA Kennedy
KEN-594-5400K
SM.CK016,950ZLNE
Narzędzia Cromwell