Nakrętka kołnierzowa M10 FC04 Indexa IND4252025G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M10 FC04 kołnierzowa Indexa IND4252025G
Indexa IND-425-2025G
IND4252025G
Nakrętka kołnierzowa FC04 M10 Indexa IND4252025G
IND-425-2025G
SM.CK016,10,5ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M10 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 22 mm |
| Wymiar C | 3 mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Dimensions D | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085121 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC040110 |
| Supplier Part No. | 4252025G |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.020 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 22mm |
| C | 3mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT04-1017 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |