Nakrętka kołnierzowa M20 FC04 Indexa IND4252025T
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M20 FC04 kołnierzowa Indexa IND4252025T
Indexa IND-425-2025T
IND4252025T
Nakrętka kołnierzowa FC04 M20 Indexa IND4252025T
IND-425-2025T
SM.CK016,36,1ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M20 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 40 mm |
| Wymiar C | 6 mm |
| Wymiar E | 25 mm |
| Dimensions D | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085169 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC040420 |
| Supplier Part No. | 4252025T |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.110 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 40mm |
| C | 6mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT04-2030 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |