Nakrętka przedłużająca M10 FC05 Indexa IND4252030F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M10 FC05 przedłużająca Indexa IND4252030F
Indexa IND-425-2030F
IND4252030F
Nakrętka przedłużająca FC05 M10 Indexa IND4252030F
IND-425-2030F
SM.CK016,10,9ZLNE
Zwiększa długość mocowania śrub.
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M10 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 17 mm |
| Wymiar C | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085176 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC050110 |
| Supplier Part No. | 4252030F |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.030 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 17mm |
| C | 30mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT05-1017 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |