Nakrętki łączące długie M10x30mm cynkowane 100szt. Qualfast QFT6399910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętki łączące długie M10x30mm cynkowane 100szt. Qualfast QFT6399910K
Qualfast QFT-639-9910K
QFT6399910K
M10 x 30mm STUDDING CONNECTOR ZINC PLATED Qualfast
QFT-639-9910K
KC-016,122,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5050420047951 |
| Długość | 30 mm |
| Oznaczenie | QFT-639-9910K |
| Thread | M10 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 40 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 30mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Studding Connector |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 6334 |