Nalepki adresowe 89x36mm 250szt. Offis OFI8220130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nalepki adresowe 89x36mm 250szt. Offis OFI8220130K
Offis OFI-822-0130K
OFI8220130K
89mmx36mm ADDRESS LABELS(PK-250) Offis
OFI-822-0130K
SM.CK016,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Rolka z nalepkami adresowymi. Można stosować na maszynie do pisania. Nalepki są samoprzylepne. Łatwe do oderwania i przyklejenia. Idealne do adresowania kopert i segregatorów. Dostarczone w wygodnym dozowniku.
Wymiary: 89 x 36mm. Zawartość: paczka 250 szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140072190 |
| eCl@ss Code | 20350302 |
| Supplier Part No. | 8220130K |
| UNSPSC Code | 55121606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Wysokość | 36mm |
| Labels per Sheet | |
| Labels per pack | |
| Message | |
| Typ | Roll |
| Szerokość | 89mm |