Naprężacz blokujący okucie Matlock MTL9499190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naprężacz blokujący okucie Matlock MTL9499190K
Matlock MTL-949-9190K
MTL9499190K
90mm FERRULE LOCKING STRAINER GALVANISED Matlock
MTL-949-9190K
SM.CK016,10,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowany do naciągania siatki ogrodzeniowej w celu zapobiegania jej odkształcania się pomiędzy słupkami. Stal galwanizowana.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065680 |
| Finish | BZP |
| Spindle Diameter | 90 mm |
| Supplier Part No. | 426-PP0000GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | 426-PP0000GV |
| Typ produktu | Ferrule Locking Strainer |
| Dostarczany z | |
| Size | 90mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | 90mm |