Narzędzie do kielichowania rurek 1/4" 5/16" 3/8" 1/2" 5/8" Kennedy KEN5889840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ALL-IN-1 SWAGING PUNCH 1/4",5/16",3/8",1/2", 5/8" Kennedy KEN5889840K
Kennedy KEN-588-9840K
KEN5889840K
ALL-IN-1 SWAGING PUNCH 1/4",5/16",3/8",1/2", 5/8" Kennedy
KEN-588-9840K
SM.CK016,29,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaprojektowane, aby umożliwić poł...czenie rurek bez montażu, to narzędzie typu wszystko-w-jednym do kształtowania rurek daje możliwość wykonania jednego lutu do przył...czenia, co skraca czas operacji lutowniczej o połowę. Posiada niklowo-chromowane wykończenie i jest poddane obróbce cieplnej dla zwiększenia trwałości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245907 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 205 |
| Długość całkowita | 218 |
| Waga całkowita | 0.248 |
| Szerokość całk. | 72 |
| Sizes | 1/4", 5/16", 3/8", 1/2", 5/8" in |
| Supplier Part No. | 5889840K |
| UNSPSC Code | 41110000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | mm 1/2 1/4 3/8 5/16 5/8" cal |
| Wymiary | mm |
| Materiał | Nickel Chrome |
| Głębokość całk. | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Numer produktu | KSP05 |
| Typ | Swaging Punch |
| Maximum Pressure Capacity | bar bar psi pounds per square inch |
| Maximum Tank Capacity | L litre Gal gallon |