Narzędzie do znakowania nieiskrzące Kennedy KEN5751800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzędzi e do znakowania nieiskrzące Kennedy KEN5751800K
Kennedy KEN-575-1800K
KEN5751800K
NARZEDZIE DO ZNAKOWANIA NIEISKRZACE Kennedy
KEN-575-1800K
SM.CK016,98,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Narzedzie do znakowania
Zaostrzony na obu końcach nieiskrzacy rysik. Idealny do znaczenia w miejscach trudnodostepnych np. w rowkach. Długość całkowita: 190mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124868 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość całk./opak. | 190mm |
| Długość całk./opak. | 7 1/2" calowe |
| Nr produktu | 268-1002 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Waga elementu | 20g |