Wytaczak S08K SCLCL 06 Indexa IND1067390K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
261,10 zł
Cena regularna:
212,28 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S08K SCLCL 06 Indexa IND1067390K
Indexa IND-106-7390K
IND1067390K
Nóż wytaczak S08K SCLCL 06 Indexa IND1067390K
IND-106-7390K
SM.CK016,216,2ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki rombowe dodatnie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 5 mm |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 3.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081673 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0602 mm |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | S08K SCLCL 06 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 11 mm |
| Neck Length (l2) | 16 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.045 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 8 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 7 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067390K |
| Typ uchwytu | SCLC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602mm |
| Numer produktu | 106-7390 |
| Typ płytki | CC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S08K SCLCL 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 7mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 3.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 11mm |
| Średnica chwytu (d) | 8mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 16mm |
| Centre to Cutting Tip | 5mm |