Narzynka 1/4"x18 NPTx1.1/2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869430K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/4"x18 NPTx1.1/2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869430K
Sherwood SHR-086-9430K
SHR0869430K
Narzynka HSS okrągła 1/4"x18 NPTx1.1/2" SHR0869430K
SHR-086-9430K
SM.CK016,87,6ZLNE
ANSI?94.9
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-9430K |
| EAN13 Barcode | 5036140185173 |
| Waga elementu | 88 g |
| Grubość | 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 1/2 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" x 18 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | ANSI 94.9 |
| Standard gwintu | NPT |
| Class of Fit | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-1/2 in. inchmm |