Narzynka 1/4"x20 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/4"x20 BSW HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0866490K
Sherwood SHR-086-6490K
SHR0866490K
Narzynka HSS 6-kątna 1/4"x20 BSW SHR0866490K
SHR-086-6490K
SM.CK016,25,6ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184602 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.71 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-6490K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-20 |
| Typ gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 1/4 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" x 20 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSW |
| Hex Width | .71 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |