Narzynka 1/8"x28 BSPFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/8"x28 BSPFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868640K
Sherwood SHR-086-8640K
SHR0868640K
Narzynka HSS okrągła 1/8"x28 BSPFx1.5/16" SHR0868640K
SHR-086-8640K
SM.CK016,35,4ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184893 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-8640K |
| Grubość | 7/16" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 1/8"-28 |
| Typ gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | mm 7/16" cal |
| Rozmiar gwintu | 1/8" x 28 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Klasa | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1-5/16 in. inch mm |