Narzynka 1"x11 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869080K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1"x11 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869080K
Sherwood SHR-086-9080K
SHR0869080K
SM.CK016,248ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140185036 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 2.58 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-9080K |
| Grubość | 1 1/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1"-11 |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 428 g |