Narzynka 3/4"x14 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/4"x14 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869040K
Sherwood SHR-086-9040K
SHR0869040K
Narzynka HSS 6-kątna 3/4"x14 BSPF SHR0869040K
SHR-086-9040K
SM.CK016,154,1ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140185029 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 2.05 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-9040K |
| Grubość | 15/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-14 |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 247 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 15/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" x 14 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Hex Width | 2.05 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |