Narzynka 3/8"x20 BSF gwint drobnozwojowy HSS 6-kątna Sherwood SHR0867780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/8"x20 BSF gwint drobnozwojowy HSS 6-kątna Sherwood SHR0867780K
Sherwood SHR-086-7780K
SHR0867780K
x Sherwood SHR0867780K SHR0867780K
SHR-086-7780K
SM.CK016,44,1ZLNE
BS 1127
Narzynki ślusarskie szlifowane Sherwood służą do naprawy uszkodzonych lub zabrudzonych gwintów oraz usuwania wiórów z gwintu. Zgodne z: ISO 529
Podczas używania narzynki ślusarskiej (na istniejącym gwincie) nie jest wymagana taka sama precyzja początkowego ustawienia jak podczas narzynania nowego gwintu (tzn. narzynką), ponieważ nakrętka do czyszczenia gwintu prowadzona jest przez istniejący gwint. Narzynki ślusarskie dostarczane są w formie nakrętki sześciokątnej, którą obraca się za pomocą standardowego klucza bez potrzeby używania specjalnego napędu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282254 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.92 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-7780K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-20 |
| Typ gwintu | BSF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 3/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" x 20 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSF |
| Hex Width | 0.92 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |