Narzynka 3/8"x24 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 3/8"x24 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865330K
Sherwood SHR-086-5330K
SHR0865330K
Narzynka HSS 6-kątna 3/8"x24 UNF SHR0865330K
SHR-086-5330K
SM.CK016,34,3ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184398 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.92 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-5330K |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-24 |
| Typ gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 3/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" x 24 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNF |
| Hex Width | 0.92 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |