Narzynka 7/8"x9 BSWx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0866140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 7/8"x9 BSWx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0866140K
Sherwood SHR-086-6140K
SHR0866140K
x Sherwood SHR0866140K SHR0866140K
SHR-086-6140K
SM.CK016,84ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282216 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-6140K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 7/8"-9 |
| Typ gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 135 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | mm 5/8" cal |
| Rozmiar gwintu | 7/8" x 9 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 2 in. inch mm |