Narzynka M1.6x0,35mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0860090K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M1.6x0,35mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0860090K
Sherwood SHR-086-0090K
SHR0860090K
SM.CK016,14,1ZLNE
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140182974 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-0090K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M1.6x0.35 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 17 g |