Narzynka M14x1,5mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862770K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M14x1,5mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862770K
Sherwood SHR-086-2770K
SHR0862770K
Narzynka HSS 6-kątna 14x1.5mm SHR0862770K
SHR-086-2770K
SM.CK016,42,4ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183803 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.30 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-2770K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M14x1.5 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 77 g |