Narzynka M22x2,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0861070K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M22x2,5mm 2" HSS okrągła Sherwood SHR0861070K
Sherwood SHR-086-1070K
SHR0861070K
Narzynka HSS okrągła 22x2.5mmx2" SHR0861070K
SHR-086-1070K
SM.CK016,71,9ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-1070K |
| EAN13 Barcode | 5036140183308 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M22x3 |
| Grubość | 5/8" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Waga elementu | 157 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | mm |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | mm 5/8" cal |
| Rozmiar gwintu | M22 x 3 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 2 mm |