Narzynka M30x1,5 3" HSS 6-kątna Sherwood SHR0861215K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M30x1,5 3" HSS 6-kątna Sherwood SHR0861215K
Sherwood SHR-086-1215K
SHR0861215K
x Sherwood SHR0861215K SHR0861215K
SHR-086-1215K
SM.CK016,236,6ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140281967 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-1215K |
| Grubość | 7/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M30X1.5 |
| Typ gwintu | Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | 7/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M30 X 1.5 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 3mm |