Narzynka M30x3,5mm 3" HSS okrągła Sherwood SHR0861220K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M30x3,5mm 3" HSS okrągła Sherwood SHR0861220K
Sherwood SHR-086-1220K
SHR0861220K
Narzynka HSS okrągła 30x3.5mmx3" SHR0861220K
SHR-086-1220K
SM.CK016,236,6ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183322 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-1220K |
| Grubość | 7/8" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M30x3.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 471 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | mm 7/8" cal |
| Rozmiar gwintu | M30 x 3.5 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 3mm |