Narzynka M5x0,8mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0860180K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M5x0,8mm 13/16" HSS okrągła Sherwood SHR0860180K
Sherwood SHR-086-0180K
SHR0860180K
Narzynka HSS okrągła 5.0x0.80mmx13/16" SHR0860180K
SHR-086-0180K
SM.CK016,14,1ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183032 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-0180K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | mm |
| Seria | |
| Grubość | mm 1/4" cal |
| Rozmiar gwintu | M5 x 0.8 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 13/16mm |