Narzynka M6x0,5 13/16" HSS 6-kątna Sherwood SHR0860190K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M6x0,5 13/16" HSS 6-kątna Sherwood SHR0860190K
Sherwood SHR-086-0190K
SHR0860190K
x Sherwood SHR0860190K SHR0860190K
SHR-086-0190K
SM.CK016,14,1ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-0190K |
| EAN13 Barcode | 5036140281929 |
| Grubość | 1/4" cal |
| Waga elementu | 12 g |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Rozmiar gwintu | M6x0.5 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | mm |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 1/4 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | M6 x 0.5 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 13/16 mm |