Narzynka M6x1 okrągła 13/16" HSS Sherwood SHR0872380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M6x1 okrągła 13/16" HSS Sherwood SHR0872380K
Sherwood SHR-087-2380K
SHR0872380K
Narzynka M6x1 okrągła 13/16" HSS Sherwood SHR0872380K
SHR-087-2380K
SM.CK016,92,6ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282551 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-087-2380K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | 1/4mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1mm |
| Średnica | 13/16" cal |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Outside Diameter | " cal |