Narzynka No. 3/4"x16 UNFx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864970K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 3/4"x16 UNFx2" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864970K
Sherwood SHR-086-4970K
SHR0864970K
Narzynka HSS okrągła 3/4"x16 UNFx2" SHR0864970K
SHR-086-4970K
SM.CK016,78,3ZLNE
ISO 529
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-4970K |
| EAN13 Barcode | 5036140184343 |
| Waga elementu | 165 g |
| Grubość | 5/8" cal |
| Standard gwintu | UNF |
| Rozmiar gwintu | 3/4"-16 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Class of Fit | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 5/8 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" x 16 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | UNF |
| Class of Fit | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 2" cal |