Narzynka No. 5/16"x18 UNCx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0863350K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 5/16"x18 UNCx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0863350K
Sherwood SHR-086-3350K
SHR0863350K
Narzynka HSS okrągła 5/16"x18 UNCx1.5/16" SHR0863350K
SHR-086-3350K
SM.CK016,36ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-3350K |
| EAN13 Barcode | 5036140183988 |
| Waga elementu | 47 g |
| Grubość | 7/16" cal |
| Standard gwintu | UNC |
| Rozmiar gwintu | 5/16"-18 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 7/16 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | 5/16" x 18 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | UNC |
| Class of Fit | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 1-5/16" cal |