Narzynka No. 7/16"x20 UNFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No. 7/16"x20 UNFx1.5/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0864650K
Sherwood SHR-086-4650K
SHR0864650K
Narzynka HSS okrągła 7/16"x20 UNFx1.5/16" SHR0864650K
SHR-086-4650K
SM.CK016,36ZLNE
ISO 529
Przeznaczone do użytku w oprawkach do produkcji zewnętrznych gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-4650K |
| EAN13 Barcode | 5036140184268 |
| Waga elementu | 53 g |
| Grubość | 7/16" cal |
| Typ gwintu | UNF |
| Rozmiar gwintu | 7/16"-20 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Klasa | 2A |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 7/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 7/16" x 20 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | mm 1-5/16" cal |