Narzynka No.4 BAx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka No.4 BAx13/16" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0868220K
Sherwood SHR-086-8220K
SHR0868220K
Narzynka HSS okrągła No.4 BAx13/16" SHR0868220K
SHR-086-8220K
SM.CK016,24,8ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184831 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-8220K |
| Grubość | 1/4" cal |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | #4x0.0260 |
| Typ gwintu | BA |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Seria | |
| Grubość | mm 1/4" cal |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BA |
| Klasa | 6g |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Die Adjustability | Adjustable Die |
| Outside Diameter | 13/16" cal |