Narzynka UNC 1/4"x20 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0863920K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka UNC 1/4"x20 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0863920K
Sherwood SHR-086-3920K
SHR0863920K
Narzynka HSS 6-kątna 1/4"x20 UNC SHR0863920K
SHR-086-3920K
SM.CK016,22ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-3920K |
| EAN13 Barcode | 5036140184060 |
| Waga elementu | 13 g |
| Grubość | 1/4" cal |
| Hex Width | 0.71 in.d |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-20 |
| Standard gwintu | UNC |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Class of Fit | 6g |
| Seria |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Grubość | 1/4 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" x 20 |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| Standard gwintu | UNC |
| Hex Width | 0.71 in. inchmm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
Uwaga! Narzynki UNC nie pasują do rur w instalacjach wody itp. Jest to zupełnie inny gwint calowy.