Narzynka UNC 3/8"x16 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0863970K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka UNC 3/8"x16 HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0863970K
Sherwood SHR-086-3970K
SHR0863970K
Narzynka HSS 6-kątna 3/8"x16 UNC SHR0863970K
SHR-086-3970K
SM.CK016,29,8ZLNE
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184084 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 0.92 in.d |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | - |
| Grubość | 3/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-16 |
| Standard gwintu | UNC |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 11 g |
Uwaga! Narzynki UNC nie pasują do rur w instalacjach wody itp. Jest to zupełnie inny gwint calowy.