Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P60 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2040620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
172,50 zł
Cena regularna:
140,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P60 pas bezkońcowy Kennedy KEN2040620K
Kennedy KEN-204-0620K
KEN2040620K
KC-016,79,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
100mm (4") Szer. x 610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140099005 |
| ecl@ss | 21011303 |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość całkowita | 24" cal |
| Długość całkowita | 610 mm |
| Waga całkowita | 0.75 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| Oznaczenie | KEN-204-0620K |
| UNSPSC | 31191507 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga | 750 g |