Nasadka 10mm 12-kątna głęboka 3/8" Yamoto YMT5825720K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 10mm 12-kątna głęboka 3/8" Yamoto YMT5825720K
Yamoto YMT-582-5720K
YMT5825720K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 10mm 3/8" Yamoto
YMT-582-5720K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-5720K |
| EAN13 Barcode | 5036140213449 |
| Długość całk. | 62 mm |
| Waga elementu | 60 g |
| Socket Size | 10 mm |
| Type | Metryczny |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 62 mm |
| Product Number | |
| Socket Size | 10 mm |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Deep |
| Bit Length | mm |