Nasadka 13/16" 12-kątna 1/2" AF calowa Yamoto YMT5827250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 13/16" 12-kątna 1/2" A/F calowa Yamoto YMT5827250K
Yamoto YMT-582-7250K
YMT5827250K
Nasadka dwunastokątna 13/16" A/F 1/2" Yamoto
YMT-582-7250K
SM.CK016,15,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Używane głównie w przemyśle samochodowym i lotniczym. Relacja masy do siły zapewniają pewność i dostępność, co jest bardzo istotne w tego rodzaju produkcji.
Nasadki 12-kątne
12 punktowe - boczny napęd umożliwia osiągnięcie większego momentu obrotowego niż standardowe gniazda, szczególnie przy nakrętkach zaokrąglonych i zużytych. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu, co gwarantuje dobre dopasowanie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-7250K |
| EAN13 Barcode | 5036140214187 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 37mm |
| Rozmiar nasadki | mm 13/16" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Polished Chrome |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | mm |