Obciągacz typu Huntington No.2 Kennedy KEN4950120K
dostępny
Cena regularna:
163,90 zł
Cena regularna:
133,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz typu Huntington No.2 Kennedy KEN4950120K
Kennedy KEN-495-0120K
Obciągacz typu Huntington No.2
KEN-495-0120K
Opis produktu
Z ulepszonym, łatwym do wymiany okrągłym ostrzem które redukuje okres postoju maszyny podczas wymiany ostrzy. Ergonomicznie zaprojektowany żeliwny uchwyt i utwardzony, polerowany krążek roboczy. Solidnie wykończenie ostrzy. Użyteczne do czyszczenia, ostrzenia i wyrównywania powierzchni tarcz ściernych.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109247 |
| Kod eCl@ss | 21019109 |
| For Wheel Diameter | (30") in |
| For Wheel Diameter | Up to 760mm |
| Typ | No.2 |
| Kod UNSPSC | 23131515 |
| Waga | 2.50g |
KEN4950120K
OBCIAGACZ typu Huntington No.2 Kennedy
KEN-495-0120K
SM.CK016,91,8ZLNE
Narzędzia Cromwell